top of page

בין לקוחותינו

logo_karev.png
משרד החינוך לוגו.png
עירית יבנה.jpg
ירושלים.png
מודיעין.jpg
משרד החוץ.png
נס ציונה.png
קרית עקרון.jpg
shohamlogo.png
ganei tikva logo.png
gan rave.png
באר שבע.jpg
אוניברסיטת בן גוריון.jpg
WIX.png
logo rehovot.png
המכללה למנהל.jpg
TAUlogo.png
אריאל.png
orbotec.png
רשת נועם צביה.jpg
olimbeyahadlogo.png
ortlogo.jfif
תעשיידע.jpg

לקוחות מספרים...

"מבחינתי זה השיעור האידיאלי שבו אני מיישמת את כל הכלים שבעיני הם תמצית ההוראה: לייצר מוטיבציה אצל הילדים, ללמד יכולת ארגון וסדר, לייצר חיבור חברתי, לסקרן, ללמד לא להתייאש עד שמשיגים את המטרה, להאמין בעצמם ו... ללמד אותי. זה שיעור בו אני לומדת יחד עם הילדים את הנושאים."

מורה בתוכנית האולימפיאדה - רעננה

וואו, תודה על אתגרים מהנים מאוד!!! היה בוקר תחרות מטורף! מלא עשייה, אנרגיות טובות והמון התלהבות, הילדים בהתרגשות רבה. הם לומדים בדרך חוויתית לאורך כל השנה וגם בימי התחרות"

חברת 'שמיר יעוץ והדרכה' בעלת רמת שרות גבוהה ביותר ברמה העירונית וברמה הבית ספרית הספר. השירות בא לידי ביטוי בתחום הפדגוגי וברמה הארגונית של מערכת השעות בהפעלת תוכנית עירונית בשיתוף משרד החינוך. כל סוגיה בתחום הדרכה ושינויים שדורש הפיקוח של משרד החינוך מקבלים מענה מיידי.

מורה בסיום יום שיא בתוכנית האולימפיאדה - רעננה

חברת 'שמיר יעוץ והדרכה' לוקחת חלק בתוכנית העירונית "קוד כשפה שלישית" בנס ציונה המנוהלת ע"י אגף החינוך בהובלת הח"מ. בתוכנית לומדים כ-800 תלמידים בכלל בתי הספר. במסגרת זו החברה מספקת את חומרי הלימוד, סיוע בהכשרות סגל ההדרכה וליווי מקצועי. כל זאת נעשה על ידם במקצועיות ובמסירות רבה.

ראש תחום חדשנות פדגוגית באגף החינוך – נס ציונה

שמיר יעוץ והדרכה המפעילים במ.א. גן רווה תוכנית חשיבה חישובית בה לוקחים חלק כ 100 תלמידים. במסגרת התוכנית הם מספקים מדריכים, חומרי לימוד וליווי פדגוגי צמוד לבית הספר ולמועצה. כל  עשייתם נעשית במקצועיות ומבסירות רבה. התלמידים נהנים מאוד ומפתחים את יכולות החשיבה. או ממליצים בחום על שמיר יעוץ והדרכה ועל תוכנית חשיבה חישובית .

מנהלת חינוך - מ.א. גן רווה

הגעתי להשתלמות במטרה ללמידת תחום חדש. לאורך ההשתלמות כולה עבר בי מנעד רחב של רגשות, החל בקושי, תסכול וכעס וכלה בהתלהבות של תינוק שזה עתה למד ללכת. במשך 17 שנים אני מלמדת באופן כמעט סיסטמתי, משתמשת בהוראה פרונטלית, משלבת מדיות, משחקים, מחלקת מטלות ומתלהבת שאני מגוונת את דרכי ההוראה שלי, משתדלת שלא לשעמם את התלמידים ומקנה להם את הידע באופן הראוי ביותר והיעיל ביותר. משם אני מגיעה ללימודי התואר השני, בו מרצים בפניי ומדקלמים את המנטרה שהמורה אינו מקור הידע יותר, אלא המתווך, ואני מבינה את המשפט כמשפט ותו לא וממשיכה ללמד את התלמידים שלי באותו הדרך הטובה והמוכרת שלי, ואז אני משתתפת בהשתלמות שמזעזעת את קווי החשיבה שלי, מנערת אותם, מסננת אותם, יוצרת סדר חדש, וממחישה באופן מיטבי את משמעות המשפט שלמדתי בתואר השני. כעת אני יודעת מה הייתה כוונת המשורר, ולא זו בלבד, אלא אף כיצד ליישם את משמעותו.

המרצה, היית סוחף וחומרי הלמידה היו רלוונטיים ומדויקים. הרגשתי שלמדתי הרבה מאד מהשתלמות קצרה ועם זאת התמיכה שמאפשרים האתר uingame והכלים שבו יעזור לנו להמשיך את הלמידה. הפיתוח המקצועי שלי בהשתלמות היה משמעותי וגדול מאד. כעת אני מרגישה שאוכל להגיע בטוחה לשיעור ולקדם את התלמידים.

מורה בהשתלמות מדעי המחשב, באר שבע

להיות מורה להוראת קוד זה קודם כל תיקון בשבילי כי חווית התכנות שלי באוניברסיטה היתה כישלון מוחלט ואני שמחה שאני מצליחה לתכנת. כמורה, ללמד נושא שאני מרגישה ויודעת שאני לא חזקה בו, זה לא פשוט עבורי. מה שמאוד עוזר לי הן החומרים באתר UINGAME. בעזרת המצגות למורה והמערכים שאני נעזרת בהם מאוד, אני מתכוננת לקראת השיעור ואלו כלים מעולים לעזרת המורה. מי שעוד בא לעזרתי הם התלמידים. הם עוזרים לי להבין, עוזרים לתלמידים המתקשים ובעצם הם "מורים צעירים" בכיתה, בלעדיהם היה קשה הרבה יותר לנהל את השיעור בצורה זורמת ונעימה. זו הזדמנות אמיתית, שלא מתקיימת הרבה בשגרת ההוראה, לתרגל הלכה למעשה את העובדה שהמורה היא לא מקור הידע וללמוד באמת ביחד עם התלמידים. קרה לי מקרה שתלמיד בחר באחד האתגרים ונתקל בקושי ופנה אלי. אמרתי לו שאני לא מכירה את האתגר והפקודות ובוא נלמד יחד איך זה עובד וזה אכן מה שעשינו והבנו יחד. בגלל שמדובר ברמות דיפרנציאליות שונות של תלמידים אני מפנה את המתקדמים למשימות האתגר וזה מועיל מאוד, מונע שעמום שלהם ומאתגר גם אותם, גם זה כלי חשוב מאוד בהוראת הקוד. ונקודה אחרונה – תודה רבה גלעד! אתה מקצועי וסבלני בצורה מעוררת השראה!

מורה בתום סמסטר ההוראה הראשון שלה בתחום מדעי המחשב, רעננה

כבר המון זמן לא הייתה השתלמות כזו נפלאה, המרצה נגע בנושאים הכי חשובים בהם אנו עוסקים בכיתות שלנו. למדתי והעמקתי את ידיעותיי בנושאים שונים.  המדריך היה מקצוען אמיתי בשילוב גישה נעימה ונגישה. כל הכבוד. מחכה כבר להשתלמות הבאה.

​מורה בהשתלמות מדעי המחשב, באר שבע

למדתי שאני אוהבת ללמוד תכנות ושברגע שזה נכנס לתוכי זה לא ייצא כי בכל פעם שאני מסתכלת על משהו שקשור בתכנות כמו משחקים אני ישר חושבת על הקוד שמאחוריי זה ועל מה לחצו ומה הוסיפו כדיי שזה יתנהל ככה ובעיניי זה מדהים.למדתי סקראץ שנה שעברה וכבר אז ידעתי שיהיה לי כיף ללמוד תכנות שנה הבאה

תלמידה בחטיבת ביניים

 

מהנה מאוד וכדאי לבוא לכל השעורים, יש הרבה פעילויות ושיעורים שעשינו כיף - אני מודה שכיף ללמוד פיתוח משחקי מחשב יותר מכל מקצוע אחר בעולם!...

תלמיד בית ספר יסודי

ביום ההולדת של בתי היא סרבה לחגוג כדי לא להפסיד את השיעור. היא מראה לי מה היא לומדת ומשקיעה גם בבית. לימודי המחשבים מאוד חשובים בימינו וטוב שיש אותם

הורה לתלמידה

bottom of page